Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená

Naše dovolená na výcvikovém táboře.

Již několik let jezdíme s naším čtyřnohým miláčkem na výcvikový tábor pro bílé ovčáky. Tábor se koná skoro vždy ve stejný termín a to konec července a začátek srpna. I místo konání je prozatím stejné a to Rýzmburk - Sultán kynologické centrum nedaleko České Skalice.

Jedná se o týden dobrovolného cvičení jak běloše, tak i jeho páníčka. A když pak jsou oba dostatečně vycvičení, mohou se koncem tábora pokusit o složení nějaké zkoužky. Vše se koná pod dohledem zkušených výcvikářů. Vždy se sejde dobrá parta lidí, se kterými si můžete vymněňovat své zkušenosti a jeden od druhého odkoukat nějaký ten fígl na toho svého bělouše.

Samozřejmě, že se nejedná jen o samé cvičení. Tábor se nachází v překrásné krajině podkrkonoší, v Babiččině údolí, kde není nouze o krásné výlety.Ať už sami nebo se svým pejskem můžete podniknout fůru výšlapů do blízkého i vzdálenějšího okolí. Někdy se domluví i společný výlet a je to opravdu zážitek vidět pohromadě tolik bílých hafanů.

A pro koho té zeleně bylo už příliš, může se vypravit i do města Náchod,České Skalice nebo třeba ZOO ve Dvoře Králové.

A tak když plánujem kam v létě na dovolenou, vždy se shodneme - jede se na tábor.

Pokud se rozhodnete jako my věnovat svůj volný čas tomuto krásnému plemeni, tak se těšíme na shledanou třeba už na příštím táboře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář